ورود کاربران

اطلاعات

آشنایی با خدمات موسسه حقوقی

حق ستان دادآور

تماس با وکیل :          66519169

پیامک :         30004650196448

رزومه مدیر موسسه

رزومه مدیر موسسه حقوقی حق ستان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

دانلود نرم افزار رایگان دادآور

پرینت

فراخوان دعوت از نویسندگان کتاب با موضوع حقوق شهروندی

در . ارسال به اخبار کتاب

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) شورای سیاست گذاری و کمیته علمی، دبیرخانه دائمی کنگره بین‌المللی حقوق شهروندی در نظر دارد در راستای غنی‌تر شدن محتوای علمی و نیز کاربردی بودن کنگره، جلسات معرفی، نقدو بررسی و رونمایی از کتاب‌های مورد تایید کمیته علمی برگزار کند.

پرینت

فرهنگ تخصصی اصطلاحات حقوق جزا و جرم شناسی منتشر شد

در . ارسال به اخبار کتاب

فرهنگ تخصصی اصطلاحات حقوق جزا و جرم شناسی

فرهنگ تخصصی اصطلاحات حقوق جزا و جرم شناسی

پدیدآور: آزادی پورجعفر با مقدمه دکتر تهمورث بشیریه

انتشارات طرح نوین اندیشه

مرکز پخش انحصاری: کتابسرای حقوقی شبرنگ

تلفن 66493995 و 66498112

مقدمه کتاب به قلم دکتر تهمورث بشیریه:

امروزه بشر با گسترش  روز افزون تعاملات روبروست به نحوی که هر کنشی در هر نقطه از جهان می تواند واکنشهایی را در نقاط دیگربرانگیزاند به گونه ای که هر کنش و واکنشی را می توان تاثیر و تاثری خواند که فاصله جغرافیایی دیگر چندان در آن دخیل نیست. این تعاملات آبستن قواعدی است که حقوق خوانده می شود و در هر بستری رنگی به خود می گیرد و از آبشخورهای مختلف سیراب می شود. در عین تنوع این بسترها در سرمنشاء تقاطعات بسیاری وجود دارد که این قواعد را با هم درمی آمیزد و فرزندان جدیدی را میزاید و می پروراند.

پرینت

کتاب «دانستنی های ضروری پیرامون مهریه» توسط ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند منتشر و به بازار نشر عرضه شد

در . ارسال به اخبار کتاب

کتاب «دانستنی های ضروری پیرامون مهریه» توسط ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند منتشر و به بازار نشر عرضه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «دانستنی های ضروری پیرامون مهریه» به تازگی توسط ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند منتشر و به بازار نشر عرضه شده است.

پرینت

کتاب «اخلاق و آداب قضاوت» منتشر شد

در . ارسال به اخبار کتاب

82-25.jpgسایت حقوقی دادآور

کتاب «اخلاق و آداب قضاوت» به قلم حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح منتشر شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مقدمه این کتاب که از سوی دفتر نشر معارف به زیور طبع آراسته شده آمده است:

پرینت

انتشار مجموعه قوانین تنقیح شده حقوقی تا پایان سال جاری

در . ارسال به اخبار کتاب

سایت حقوقی دادآور

مدیرکل حقوقی قوه قضاییه ضمن تشریح مهمترین اقدامات اداره کل حقوقی قوه قضاییه، یکی از وظایف مهم اداره حقوقی را تنقیح قوانین دانست و ابراز امیدواری کرد که مجموعه قوانین تنقیح‌شده مجموعه سبز رنگ که شامل مجموعه قوانین و مقررات حقوقی است، تا پایان سال جاری منتشر شود و مجموعه قرمز رنگ که مشتمل بر قوانین و مقررات کیفری است، در سال آینده منتشر خواهد شد.

پرینت

انتشار كتاب «مجموعه قوانين و مقررات شوراي نگهبان»

در . ارسال به اخبار کتاب

سایت حقوقی دادآور

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از سایت پژوهشکده شورای نگهبان، با توجه به اهميت و جايگاه شوراي نگهبان در نظام حقوقي كشور و نيز با توجه به لزوم آگاهي به حدود صلاحيت‌ها و وظايف اين شورا، نياز به گردآوري قوانين و مقررات ناظر به اين شورا احساس مي‌شد. به اين منظور، پژوهشكده شوراي نگهبان اقدام به جمع‌آوري كليه احكام و ضوابط قانوني مربوط به شوراي نگهبان و جايگاه و صلاحيت‌هاي اين نهاد نموده است كه اكنون به زيور طبع آراسته شده و در اختيار جامعه علمي، حقوقي و اجرايي كشور قرار گرفته است.

پرینت

پژوهش «هیتر هریسون» در کتاب «جنگ سایبری و حقوق جنگ» به ثمر نشست

در . ارسال به اخبار کتاب

سایت حقوقی دادآور

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) کتاب «جنگ سایبری و حقوق جنگ» نوشته هیتر هریسون دنیس با مقدمه غلامرضا جلالی فراهانی به همت انتشارات جهان جام جم منتشر شده است.

کتاب «جنگ سایبری و حقوق جنگ» در هفت فصل با عناوین «جهانی که در آن به زیست و ستیز می‌پردازیم»، «حملات شبکه‌ای رایانه‌ای به مثابه توسل به زور در حقوق بین‌الملل»، «حمله مسلحانه و واکنش به آن در عصر دیجیتال»، «قابلیت اعمال حقوق مخاصمات مسلحانه در حملات شبکه‌ای رایانه‌ای»، «هدف‌گیری و اقدامات احتیاطی در حمله»، «تدابیر حمایتی خاص» و «ابزار و روش‌های جنگ» سامان یافته است.

پرینت

کتاب «تحلیل پارادیم جامعه‌شناسی جرائم سازمان یافته» نوشته محمد ساولانی به همت انتشارات هورمزد در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت

در . ارسال به اخبار کتاب

سایت حقوقی دادآور

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)کتاب «تحلیل پارادیم جامعه‌شناسی جرائم سازمان یافته» نوشته محمد ساولانی به همت انتشارات هورمزد در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. کتاب در دو بخش اصلی با عناوین کلیات و انواع پارادایم‌های جرایم سازمان یافته تدوین شده است.

پرینت

قدردانی از قاضی که حکم به مطالعه به جای حبس داد

در . ارسال به اخبار کتاب

سایت حقوقی دادآور

جشن ملت کتابخوان با همکاری بانک ملت و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با رونمایی از طرح‌های مشترک این دو سازمان برای توسعه کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، تجلیل از ۵۰ سال تلاش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، قدردانی از بچه‌های "فوق کتابخوان"، طلایه‌داران کتاب و مروجان کتاب و کتابخوانی، رونمایی از کتابخانه سیار اهدایی بانک ملت و جایزه ملت کتابخوان و طرح تجهیز هزار کتابخانه کانون با ۴۰ هزار جلد کتاب از اهم برنامه‌های"جشن ملت کتابخوان" بود که همزمان با روز کودک و کتاب، در محل آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

پرینت

آیین رونمایی از کتاب « منشور قضا» برگزار شد

در . ارسال به اخبار کتاب

سایت حقوقی دادآور

آیین رونمایی کتاب منشور قضا -مجموعه بیانات آیت‌الله محمود هاشمی شاهرودی درباره قوه قضاییه- عصر امروز در کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، در این مراسم که عصر امروز در سالن قلم کتابخانه ملی ایران برگزار شد ضمن رونمایی از کتاب منشور قضا از تمبر یاد بود این مراسم نیز رونمایی به عمل آمد.

به گزارش ایسنا، کتاب منشور قضا که جلد نخست آن منتشر شده است مجموعه‌ای از بیانات آیت الله محمود هاشمی شاهرودی است و مشتمل بر فصولی چون قوه قضاییه و ارکان آن، محاکم و شوراهای حل اختلاف، سازمان‌ زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان پزشکی قانونی و نظام پزشکی، سازمان ثبت، وکالت و مشاوران حقوقی و کارشناسان رسمی دادگستری است.

پرینت

انتشار کتاب قانون آیین دادرسی کیفری 92 توسط معاونت حقوقی

در . ارسال به اخبار کتاب

سایت حقوقی دادآور

کتاب قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392 به همراه الحاقات و اصلاحات بعدی به اهتمام معاونت حقوقی قوه قضاییه منتشر شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این کتاب که در اداره کل حقوقی معاونت حقوقی تدوین شده است علاوه بر قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392 و الحاقات و اصلاحات، نظریه­ های مشورتی اداره کل حقوقی، مواد قانون منسوخ، مواد قانونی مرتبط و آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور را نیز در بردارد.

ارسال به شبکه های اجتماعی

مطالب مرتبط